Clarion Clarion NX502ETRK 2DIN Navi/Multimeedia jaam. 6,2" TS, DVD/DivX/USB/BT/SDHC. Navigeerimissüsteem raskeveokitele


Omadused

Navigeerimine ja meelelahutus on pikal teekonnal teineteisega seotud

Sisseehitatud navigeerimissüsteem raskeveokitele
NX502ETRK-l on sisseehitatud navigeerimissüsteem, mis teadustab häälega ärakeeramiskohtadest, 47 riigi kaardid, millest 37 riigi kaardisisu on kohandatud veokijuhtide abistamiseks. See sisaldab selliseid huvipunkte nagu tanklad veokitele, veokite müügiesindajad, restoranid veokitele ja veokite peatused. Ohutuks sõiduks aitab kaasa ka arusaadav kogum füüsilistest ja seadusandlikest piirangutest ning veokiliiklusele rakenduvatest hoiatustest.

Uusimate kaartide garantii (LMG) 
Omanik saab uusimad kaardid meie spetsiaalsest veebiportaalist allalaadida. Esimene allalaadimine on tasuta, tingimusel et seda tehakse 30 päeva jooksul pärast esmast GPS-signaali vastuvõtmist. See garanteerib, et kasutate kõige ajakohasemaid kaardiandmeid, mis on saadaval teekonna planeerimiseks ja juhindumiseks. Märkus. Selleks, et allalaadimine võimalik oleks, tuleb toode kõigepealt veebisaidil https://clarion.naviextras.com/shop/portal registreerida.

Ühilduv SDHC-kaardiga
Selleks et sõidukis nautida meelelahutuslikku videot ja heli, toetab NX502ETRK erinevat sorti andmekandjaid. Ühilduvus SDHC-kaardiga kindlustab kaasaskantavale laialtkasutatavale suure mälumahuga mälukaardile salvestatud failide taasesituse nautimise.

Viipetoimingud teevad juhtimise lihtsamaks kui kunagi varem
Interaktiivne puuteekraan toetab viipetoimingut, nii et saate kiiresti kerida teisele menüülehele. Kas kõlab tuttavalt? Jah, see toimib nagu nutitelefoni ekraan. Lisaks on kujunduse täiustamiseks funktsioonide ikoonid animeeritud ning neid saab soovi järgi kohandada ja teise kohta pukseerida.

Parrot Bluetooth vabakäeside jaoks, telefoniraamatu juurde pääsemiseks ja heli voogesitamiseks
Sisseehitatud Parrot Bluetooth funktsioon tagab käed-vabad telefoniside ja täieliku ühilduvuse enamike mobiiltelefonidega. Sisseehitatud mikrofon ja juurdepääs telefoniraamatusse tagavad ohutu samaaegse kõnelemise ja sõidukijuhtimise. Esitage helivoogude edastamisega Bluetoothi kaudu mobiiltelefoni salvestatud muusikat.

Valmistatud iPodi jaoks ja Valmistatud iPhone'i jaoks ladusaks ühendamiseks
Seadmel on serdid „Valmistatud iPod®-i jaoks” ja „Valmistatud iPhone®-i jaoks”, nii et saate tunda rõõmu lugude kiirest leidmisest ABC-otsinguga ning ka mugavast ja lihtsast toimingute juhtimisest iPodi või iPhone'i juhtseadistega. Interaktiivsuse visuaalseks täiustamiseks kuvatakse albumikujundus. * Heli taasesitamiseks kasutage oma iPodiga/iPhone'iga kaasasolevat USB-kaablit. * Video taasesitamiseks on vajalik valikuline CCA750-kaabel. 

DVD/MP4-ühilduvusega saate vaadata mitmesugust videosisu
Lisaks kauplusest ostetud ja laenatud DVD-dele saate vaadata ka kodus salvestatud DVD-plaate ja MP4-faile. Videokaamera või nutitelefoniga salvestatud ühilduvaid videofaile saate salvestada SD-kaardile või DVD-R-plaadile ja vaadata põhiseadmelt. Valmistage oma meelelahutus ise!

DAB-valmidus (vaja on seadet DAB302E, mis on eraldi müügil.)
Lihtsalt paigaldage valikuline DAB-vastuvõtja moodul ja saate DAB302E abil pääseda DAB-digiraadio kõrgkvaliteedilisele helile ja laiale saadete valikule juurde.

728 muutuva värvusega valgustus
Võite vabalt valida täpselt soovitud värvi, mis sobiks sõiduki mõõdikute paneeli või teie tänase meeleoluga.

2-tsooniline meelelahutus
See lubab tagumiste istmete sõitjatel nautida DVD-filme või iPodi videoid, samal ajal kui esiistmetel sõitjad saavad nautida lemmikraadiojaamu või muusikat USB-mäluseadmelt. Beat EQ ekvalaiser heli kohandamiseks vastavalt kasutaja eelistustele

Lisaks 3-le eelseadistatud ekvalaiseri näidisrežiimile – BASS BOOST (BASSIVÕIMENDUS), IMPACT (LÖÖK) ja EXCITE (ERGASTUS) – võimaldab Clarioni Beat EQ funktsioon kohandada iga näidisrežiimi madal-, kesk- ja kõrgsageduse riba taset ja ulatust. Sõltuvalt muusikažanrist saate heli vastavalt oma soovile häälestada, et saavutada täiuslikumat muusika kuulamise elamust.

Sisseehitatud kõrg- ja madalpääsufiltrid
Sisemised kõrg- ja madalpääsufiltrid võimaldavad muusikat esitada kuulamiseks ettenähtud täpselt määratud tasemetel. Nautige madalsagedusi jõulisemalt ja kõrgsagedusi selgemalt.

24-bitine digitaal-analoog muundur
Nautige täielikult DVD-filmi heliraja või muusikavideote heli mõju. 24-bitine tehnoloogia diskreedib digisignaali üle, tagades selliselt suurepärase tulemuse, mida polnud võimalik vanade 16-bitiste süsteemidega saavutada.

4 V / 6 kanaliga heli eelvõimendi väljundiga saab süsteemi lihtsalt laiendada ja uuendada
Seade on varustatud 3 komplekti RCA-väljunditega, igaüks neist 2 kanaliga. Seetõttu saate vabalt lisada väliseid võimsusvõimendeid veelgi võimsama, kaasaegsema helisüsteemi loomiseks. Veelgi enam, 4-voldine eelvõimendi väljund tagab puhta, kõrgekvaliteedilise signaali kogu helisüsteemi jaoks.

Lisa arvamus

Arvustuse lisamiseks palun logi sisse või loo uus konto.

Clarion NX502ETRK

  • Tootja: Clarion
  • Mudel: Clarion NX502ETRK
  • Saadavus: Laos
  • 749.17€


0 arvamust / Lisa arvamus


Küsi pakkumist


Sildid: Clarion