• Panasonic HC-V380, must
Puhas salvestamise rõõm
Panasonic HC-V380 videokaameraga on Sinu käes rõõm endale olulisi hetki FullHD kvaliteedis talletada ja neid hiljem läbi kaamerasilma taas läbi elada. Tänu Level Shot funktsioonile ning viieteljelisele stabilisaatorile sünnivad selged ja kontrastsed võtted.

Intelligentne 90× suum
Tänu suurele 90× intelligentsele suumile ning 50× optilisele suumile ei jää ükski objekt liiga kaugeks.

Level Shot funktsioon
Olukordades, kus pildistabilisaator ei ole võimeline viltust kaamerat kompenseerima, aitab Level Shot funktsioon. See tuvastab automaatselt kaamera kaldenurga ning paneb videod loodi. Kasutaja saab valida kolme sekkumisastme vahel – väljas (üldse ei korrigeeri), normaalne ning tugev (juhtudeks, kus kaamera on väga viltu võrreldes horisondiga).

Viieteljeline HYBRID O.I.S. + stabilisaator
HYBRID O.I.S. + kasutab viieteljelist korrektsiooni, mis eemaldab hägususe alates lainurkvõtetest kuni suumivõteteni. Nii jäädvustate selged pildid peaaegu igas olukorras.

28 mm lainurkobjektiiv
Suru ühte kaadrisse ikka rohkem – tänu 28 mm lainurkobjektiivile saab videona talletada kõik need hingematvad vaated, tähtsad sündmused kitsastes tubades ja kõik muud olulised hetked.

Juhtmevaba mitmikkaamera
Panasonic HC-V380 videokaameraga on Sulle avatud uued videosalvestuse võimalused. WiFi ühenduse kaudu on võimalik ühendada kuni kolm nutitelefoni, millega üles võtta teisi vaatenurki samaaegselt videokaameraga – ühendatud seadmete salvestisi kuvatakse alamakendes, mida on võimalik omavahel vahetada ja nende asukohtagi muuta. See kõik võimaldab talletada Sulle olulisi hetki erinevate nurkade ja vaadete alt, et tabada hetke tõeline võlu.

Lisa arvamus

Arvustuse lisamiseks palun logi sisse või loo uus konto.

Panasonic HC-V380, must

  • Tootja: Panasonic
  • Mudel: 60455
  • Saadavus: Laos
  • 299.17€


0 arvamust / Lisa arvamus


Küsi pakkumist


Sildid: Panasonic HC-V380, must