• Canon Legria HF R806, must
Lihtne, taskukohane ja suure suumiga videokaamera, millega saate filmida perekondlikke mälestusi, mis on parima välimuse ja heliga ning suurepärase kvaliteediga.

Lõbusad koduvideod tänu lihtsasti kasutatavale 57× täiustatud suumile
Lõbus ja lihtsasti kasutatav – sellel kompaktsel videokaameral on suur 57× täiustatud suum, lihtne puuteekraani kaudu juhtimine ja võimsad tehnoloogiaid, mis tagavad teie koduvideote suurepärase pildi ja heli. Filmige tänu kauakestvale akule mugavalt ja kauem.

Suurepärane kvaliteet
Nautige suurepäraseid täis-HD kvaliteediga videoid, mille heli on automaatselt sama hea kui nende välimus – isegi keeruka valgusega keskkondades – tänu võimsatele tehnoloogiatele nagu DIGIC DV 4.

Lihtne loomingulisus
Jäädvustage dramaatilisi videoid, kasutades aeg- või kiirluubiefekte – seejärel laske oma loomingulisus valla puutekaunistuste ja kinofilmi jäljendavate filtritega. Filmige olulisi hetki, kasutades täiustatud lapserežiimi.

Mugavus ja lihtsus
Salvestage mugavalt ja kauem tänu kergele ja kompaktsele disainile. Tänu hõlpsale puuteekraanilt juhtimisele saate lihtsalt suunata ja filmida ning saavutate suurepärased videod.

Ülistabiilne suum
Jäädvustage mugavalt stabiilset videomaterjali, mis on täis kaugelasuvaid detaile, tänu suurele nutika pildistabilisaatoriga 57× täiustatud suumobjektiivile ja suumi kadreerimisabi funktsioonile Zoom Framing Assist.

Lisa arvamus

Arvustuse lisamiseks palun logi sisse või loo uus konto.

Canon Legria HF R806, must

  • Tootja: CANON
  • Mudel: 75743
  • Saadavus: Pole laos
  • 249.17€


0 arvamust / Lisa arvamus


Küsi pakkumist


Sildid: Canon Legria HF R806, must