Master HDR OLED - sügavad ja rikkad mustad toonid ning tõeline värvirikkus 

OLED-TV on isevalgustuv süsteem, mis reguleerib eraldi 8 miljonit pikslit. Valgustusintensiivsust muudetakse kasutatava elektrivooluhulga alusel. Kui voolu ei ole, siis valgust ei eraldata, võimaldades selliselt rabavalt sügavaid ja rikkaid musti toone ning samuti erakordset kontrastsustaset. 

Mitme HDRi tugi koos dünaamilise stseenioptimeerijaga - toetus mitmele HDR-vormingule

Panasonicu telerid toetavad mitut HDR-vormingut, nagu HDR10 ja Hybrid Log Gamma. OLED telerid toetavad ka HDR10+'i (sertifitseerimine on juba ajakavva lisatud). HDRi tajuelamuse veelgi täiustamiseks pakub Panasonic mitmeid originaalfunktsioone, näiteks dünaamilist stseenioptimeerijat, mis optimeerib HDR-pilte vastavalt sisule, ja automaatset ereduse parendajat, mis reguleerib videot vastavalt vaatamiskeskkonnas valitsevale valgustusele.

Dynamic Blade kõlar – Technicsi poolt häälestatud - Võimas ja dünaamiline heli

Panasonicu kõrgklassi audiobrändi Technicsiga koostöös valminud kõlar pakub erakordselt kõrget helikvaliteeti. Petlikult õhukese audiosüsteemi sees asub vähemalt 12 kõlarit. Kõlar suurendab kuvatud stseenide mõju rikaste bassihelide ja veelgi reaalsema ringheliga. Lisaks toob Panasonic Bluetooth Audio Link nutitelefonist või tahvelseadmest kätte hingematva heli ja pakub seda esitades ülimat kuulamisnaudingut.

Mängu-/spordirežiimid -  Nautige lemmiksisu selle jaoks optimaalses režiimis 

Panasonicu telerid tagavad vaatamiseks parima pildirežiimi. Spordirežiim ühendab jalgpalli otsevõistluste ja teiste spordialade jälgimiseks elavad värvitoonid ringefektiga. Mängurežiimi kiire pildireaktsioon suurendab vahetuma mängutunnetuse läbi mängimisest saadavat rõõmu.

Kui filmitootjad oma filme loovad, on neil selge arusaam, kuidas film välja peaks paistma

Seda austades on Panasonic kulutanud kümneid aastaid Hollywoodi filmitootjate kogukonnaga suhete loomiseks, et tagada meie telerite suurem võimekus algse loomingulise visiooni kodustes tingimustes taasloomiseks kui seda suudaks ükski teine konkureeriv kaubamärk. Hollywoodi olulisimad loovettevõtted on andnud oma panuse uusimate Panasonicu telerite sees asuvatesse funktsioonidesse ja videotöötlemissüsteemidesse ning telerite pilti on omalt poolt häälestanud tuntumad Hollywoodi professionaalid. Panasonicu telerid on muutunud režissööri nägemuse taasloomisel niivõrd edukaks, et paljud režissöörid kasutavad neid juba filmi- ja teleproduktsioonistuudiotes kliendi referentsmonitoridena. Filmientusiastid on saavutanud lõpuks selle, et saavad vaadata filmi samal teleril, mida kasutati filmi loomiseks.

Diagonaal (") 55

Resolutsioon UHD 3840 x 2160
Paneel Ultra Bright Panel
Pildimootor OLED Superb Motion Drive
Smart TV Jah
Bluetooth Jah
WiFi Jah
USB 3
USB 2.0 2
USB 3.0 1
HDMI pordid 4
Heli (W) 80 W
Digituuner T2/C/S2
DVB-T tuuner Jah - T2
DVB-C tuuner Jah
DVB-S tuuner Jah - S2
Ethernet Jah
Audio väljund Digitaalheli optiline väljund
CI (common interface) Jah
Kõrvaklappide väljund Jah
Lisad puutepaneeliga pult, HDR10+, HDR10, HLG
Energiaklass B
Seinakinnituse suurus 400x300
Kaal koos alusega kg 29 kg
Mõõtmed alusega (L x K x S) 1228 x 785 x 330 mm

Lisa arvamus

Arvustuse lisamiseks palun logi sisse või loo uus konto.

Panasonic OLED TV TX-55FZ950E

  • Tootja: Panasonic
  • Mudel: Panasonic OLED TV TX-55FZ950E
  • Saadavus: Laos
  • 2 399.00€


0 arvamust / Lisa arvamus


Küsi pakkumist


Sildid: Panasonic