DJI Zenmuse X7 on kompaktne Super 35 sensori ning integreeritud gimbaliga kaamera, mis pakub esmaklassilist pildikvaliteeti ning lahutusvõimet kõrgtasemelise videograafia jaoks. Zenmuse X7 kaamera kokkusobivus Inspire 2 drooniga pakub ennenägematut funktsionaalsust ning töökindlust ka professionaalsele operaatorile ning piloodile. 24-megapiksline sensor suudab salvestada 6K Cinema DNG videot kuni 14 stopise dünaamilise ulatusega.

Uus sensor
DJI Zenmuse X7 uus Super 35 sensor suudab lisaks 6K RAW video salvestamisele veel palju muud. Tänu sensori suuremale pindalale ja 3,91 µm pikslite vahele suudab uus sensor pakkuda kuni 14 stopist dünaamilist ulatust, mis on varasema 12,8 stopi asemel suur edasiminek. Lisaks on uus kaamera suuteline tegema 20 kaadrit/sek sarivõtet ja seda salvestama 24-megapiksliste toorfailidena. Uus DJI Cinema Color süsteem säilitab veelgi täpsemalt värve, et lihtsustada järeltöötlust.

DJI DL bajonett
DJI Zenmuse X7 toob turule ka DL objektiivikinnituse, mis on esimene omalaadne ning võimaldab koos vastava sensoritehnoloogiaga teha Zenmuse X7 kaamera piisavalt kompaktseks ning kergeks, et seda Inspire 2 alla kinnitada.

Lisa arvamus

Arvustuse lisamiseks palun logi sisse või loo uus konto.

DJI Zenmuse X7

  • Tootja: DJI
  • Mudel: 93806
  • Saadavus: Laos
  • 2 499.17€


0 arvamust / Lisa arvamus


Küsi pakkumist


Sildid: DJI Zenmuse X7